fotogaléria

Výber z bohatého portfólia realizovaných projektov

Hodnotenie zákazníkov

5/5

Spokojní zákazníci

100+

Počet rokov na trhu

5+

Portfólio našej práce

Výsledky hovoria za nás

Vitajte v našej fotogalérii! Tu vám predstavujeme výber z našich najnovších realizovaných projektov. Pozrite sa na našu prácu a nechajte sa inšpirovať.

Rodinný dom – Stupava

Kompletná výstavba rodinného domu od hrubje stavby až po finálne zariadenie interiéru.

Rodinný dom – Dunajská Lužná

Komplexná rekonštrukcia štvorposchodového rodinného domu v radovej zástavbe v Dunajskej Lužnej.

Kancelárie – Slovenská Technická Univerzita v Bratislave

Komplexná rekonštrukcia sedemnástich kancelárií, vrátane dispozičných zmien.

Byt – Karadžičova

Komplexná rekonštrukcia bytu v Bratislave, vrátane zateplenia fasády a inštalácie klimatizačných jednotiek.

Rodinný dom – Bernolákovo

Rekonštrukcia kúpeľne v rodinnom dome v Bernolákove.

Byt – Staré Mesto

Komplexná rekonštrukcia bytu vrátane dodávky a montáže balkónu v Starom Meste v Bratislave.

Spevnené plochy – Podunajské Biskupice

Realizácia spevnených plôch a vybudovanie odstavnej plochy zo zámkovej dlažby.

Nikto nepovie o kvalite našich služieb viac ako naši zákazníci

Eva Opršalová
Eva Opršalová
13. Apríl, 2024
Ďakujem za pekne odvedené práce na mojom byte. 🙂
Miroslav Holubek
Miroslav Holubek
6. Marec, 2024
Stavebná firma PRO ENG splnila moje očakávania. Ich dodržanie termínov a kvalita práce boli podľa dohody splnené. Komunikácia bola bezproblémová. Som veľmi spokojný s výsledkom a rád by som ich odporučil každému, kto hľadá spoľahlivého a kvalitného stavebného partnera.
Danka Tomajková
Danka Tomajková
25. Február, 2024
Konečne som mala skúsenosť so stavebnou firmou, s ktorou som nemala žiadne problémy. Splnili dohodnuté termíny a kvalitu prác podľa mojich predstáv.
Matthew Vlcek
Matthew Vlcek
8. Február, 2024
Profesionálny prístup, kvalitne odvedená práca, dodržanie termínov, efektívna komunikácia, rýchle jednanie, ochota a ústretovosť. Veľká spokojnosť, určite odporúčam!
Peter Katrinak
Peter Katrinak
29. Január, 2024
Bol som veľmi spokojný so službami stavebnej firmy pri kompletnej rekonštrukcii nášho bytu. Ich odbornosť a profesionalita bola na vysokej úrovni. Pracovníci boli vždy promptní a spoľahliví, dodržiavali stanovené termíny a pracovali s ohľadom na naše požiadavky.Firma preukázala vysoký štandard kvality práce, čo sme ocenili najmä pri detailoch. Použité materiály boli vysoko kvalitné a výsledok ich práce presne splnil naše očakávania. Komunikácia bola efektívna a vždy nám ochotne vysvetlili každý krok v procese realizovaných stavebných úprav. Cenová ponuka bola transparentná. Celkový dojem z firmy je veľmi pozitívny, a preto by som ich s radosťou odporučil každému, kto plánuje rekonštrukciu bytu.
Tomáš Zaťko
Tomáš Zaťko
28. Január, 2024
Ďakujeme za veľmi profesionálne odvedenú prácu dodanú v termíne, profesionálny a ľudský prístup a ochotu zástupcov firmy.

Objednajte si zdarma obhliadku a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Zavolajte nám

+421 905 111 003

alebo

Časté otázky a odpovede

Aké služby ponúka vaša firma?

Naša ponuka služieb je zameraná na poskytovanie komplexných riešení pre stavebné projekty rôzneho charakteru a rozsahu. V našej ponuke služieb nájdete stavebné a rekonštrukčné práce, ktoré pokrývajú všetko od drobných úprav až po veľké stavebné projekty. Okrem toho sme schopní poskytnúť doplnkové služby ako projekčné práce a vytvorenie vizualizácií, čo zaručuje komplexnú podporu pri realizácii vášho stavebného projektu.

Prečo si mám vybrať práve vás?

Naša spoločnosť je odborníkom v oblasti stavebníctva s bohatými skúsenosťami, s precíznosťou k detailom, s vysokou kvalitou práce a so zárukou, že váš projekt bude dokončený načas. Naši overení dodávatelia a skúsení odborníci zabezpečia, že váš projekt bude úspešný a splní vaše očakávania. S nami získate nielen stavebnú firmu, ale spoľahlivého partnera pre vaše stavebné projekty.

Ako zabezpečujete kvalitu vašich služieb?

Zabezpečenie vysokej kvality služieb je pre nás základným pilierom. Naša firma sa na to pozerá z niekoľkých uhlov, aby sme zaručili, že každý aspekt našej práce spĺňa najvyššie normy a očakávania klientov.

Prvým krokom je starostlivý výber nášho tímu. Naši odborníci sú vybraní s dôrazom na ich skúsenosti, odborné znalosti a profesionálny prístup. Venujeme veľkú pozornosť ich schopnostiam a znalostiam, aby sme mohli poskytnúť najkvalitnejšie služby.

Okrem toho používame len najlepšie dostupné materiály a vybavenie. Spolupracujeme s overenými dodávateľmi, ktorí dodávajú materiály najvyššej kvality, čo je kľúčom k dlhodobej trvanlivosti a spoľahlivosti našich projektov.

Náš prístup k projektovému riadeniu je ďalším dôležitým faktorom. Efektívne riadenie zdrojov, časové plánovanie a pravidelná komunikácia s klientmi zabezpečujú, že každý projekt je dokončený včas a s najväčšou starostlivosťou.

Koľko bude stáť realizácia môjho projektu?

Po vykonaní obhliadky pre vás vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku. Následne vám ju detailne predstavíme, aby ste mali jasný prehľad o rozsahu a nákladoch na plánované práce. Keďže sme k vám našim klientom maximálne transparentní dohodnuté ceny nemeníme.

Ste poistení pre prípad škody počas realizácie?

Počas stavebných prác sa môžu vyskytnúť neočakávané udalosti, ale s našou kompletnou poistnou ochranou nemusíte mať žiadne obavy o svoj majetok.

Akú mi poskytnete záruku na vykonané práce?

U nás je kvalita práce na prvom mieste. Každý projekt je podložený autorizovanými posudkami a revíznymi správami. Aby sme vám poskytli absolútnu istotu, poskytujeme na naše práce trojročnú záruku. Ak sa však aj napriek tomu vyskytne nejaký problém, s reklamáciami sa vysporiadame rýchlo a efektívne, aby sme minimalizovali váš diskomfort.

Chceli by ste sa niečo opýtať, naceniť?

napíšte ešte dnes a získajte bezplatnú obhliadku a cenovú ponuku

  Zavolajte nám

  +421 905 111 003

  Napíšte nám

  info@proeng.sk

  Nájdete nás

  Horská 12817/11C
  831 52 Bratislava

  Pondelok - Piatok

  8:00 – 17:00

  Ochrana osobných údajov